Biz Kimiz?

EdKa Consulting olarak, 15 yılı aşan danışmanlık tecrübemizle, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim ve kariyer hedeflerine yönelik profesyonel bir hizmet sunup, en doğru tercihleri yapmaları konusunda yol gösteriyoruz. Özellikle; İngiltere, Amerika, İrlanda, Malta, Kanada, Avustralya ve daha birçok ülkeye öğrenci yönlendirmesi yaparak, öğrencilerimize; üniversite, yüksek lisans, dil eğitimi ve sertifika programları hakkında yardımcı oluyor ve dünyada birçok okulun Türkiye temsilciliğini yapıyoruz.

EdKa Consulting, geleceğinizi planlarken atacağınız adımlarda size yardımcı olur ve sizin için en iyi seçeneği belirler. Amacımız, hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yardımcı olmak ve geleceğiniz için en mantıklı seçenekleri sizlere sunmak.

Danışmanlık şirketimiz, dünyanın en seçkin okullarıyla koordineli bir şekilde çalışıyor. Öğrencilerimize çizdiğimiz yolda izlediğimiz yöntem; karar verme, uygulama ve sonuç alma üzerine kurulu. Hedeflerinize ulaşırken izleyeceğiniz tüm bu yollarda danışmanlık şirketimiz yanınızda olmakta ve yardımcı olabileceğimiz her durumda sizlere destek vermekte. EdKa Consulting olarak mottomuzu, ‘Kişiye özel ayrıcalıklı danışmanlık’ olarak belirledik ve bu şekilde hizmet veriyoruz.

EdKa Consulting – Gizlilik İlkeleri

EdKa Consulting olarak bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler tarafımızca saklı tutulmakta ve başka hiçbir kurum ya da kişiyle paylaşılmamaktadır. Doldurduğunuz tüm formlar danışmanlarımız tarafından hazırlanmakta ve bu bilgiler üçüncü gerçek ya da tüzel kişiliklerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin