Yurtdışında dil eğitimi alırken, bazı programlarla, hem dil eğitimine devam edebilir hem de yasal çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Bu programlara sadece para kazanmak açısından bakmak doğru değildir, hatta bu programlara bu şekilde bakmak belki de yapabileceğiniz en büyük hatadır. Dil eğitimi alırken çalışma hakkınızın olması size paradan ziyade, oranın halkıyla birebir konuşma imkânı sunar, İngilizcenizin daha efektif gelişmesini sağlar.

Yurtdışı dil okullarında öğreneceğiniz dili zaten kariyeriniz, yani iş hayatınız için öğrenmekte olacağınızdan, bu programlar sizleri aynı zamanda; satış, müşteri ilişkileri, sipariş alma ve daha birçok konuda da geliştirir. Program sonrasında çalışmaya başlayacağınız işinizde de artık daha bilinçli ve deneyimli biri olarak müşterilerinizi karşısına çıkacaksınız. Çalışma izinli programlara, hem dil eğitimi hem de iş hayatı öncesi kısa bir eğitim programı gibi bakmanız sizin açınızdan çok faydalı olacaktır.

Yurtdışı dil eğitiminde sizlere bu imkânı tüm ülkeler sunmaz. Çalışma izinli dil eğitimi programlarına sadece bazı ülkelerde katılabilirsiniz. Bu ülkeler; İrlanda, Malta, Avustralya ve Dubai’dir. Sizlerle yapacağımız görüşmelerde sizler için hangi ülkenin daha faydalı olacağını, profesyonel danışman arkadaşlarımızla belirleyebilirsiniz. Danışmanlarımızın size bilgi vermeleri için aşağıdaki bilgi istek formunu doldurmanız yeterli!

Bizimle İletişime Geçin